Jak jsem dostala strach a rychle se ho zbavila

15. ledna 2012 v 16:35 | Iva Jamajka |  PRO KRÁSNÝ DEN
V neděli sněžilo, už v sobotu večer padal bělostný sníh. Nádhera, která zajíká dech. Kočky se na okně k sobě tulili, protože mrzlo a teplo je teplo, co si budeme povídat Smějící se.
Během snídaně, kdy děti už jsou v pohotovosti a chtějí jít ven, jsem si sedla k počítači a vychutnávala si tu krásnou chvilku přítomného okamžiku.
A jak už to tak bývá, na sociální síti jsou lidé, kteří s náma souzní, ale také jsou takoví, kteří chtějí na sebe upozornit a jen škodí. Tak v právě na takového škodiče jsem narazila.
Chvíli se bavíme a říkám, že mám nemocného nejmladšího synka, že ho držím v posteli jen o heřmánkovém čaji. Z toho člověka najednou vyjelo, máte tam u vás špatné energie, co to tam děláte? Tak do toho já nejdu, musím jít pryč. Odpověděla jsem mu, že po něm nic nechci. Tak se sebral a odhlásil se.
Jenže ve mě začal hlodat červ jako v jablku, zazmatkovala jsem a začala ryčet, že máme doma špatnou energii, zveme si tu lidi a pak nám tu nanesou špínu. Tak jsem omyla všechny krystaly, orgonit a šla je rozmístit na stole do merkaby a ať si to tu klidně teď vyčistí. Myšlenkově jsem to také čistila, jak nejlépe jsem to uměla. Mezi tím jsem napsala sluníčkové kamarádce Zuzce, která toho už také dost ví a zná o energiích a prostoru. Odpověděla mi odpoledne, že ten člověk je padlý na hlavu, že ty energie jsou u nás v pořádku a poslala mi andělíčka strážníčka, kterého si můžu vytisknout a dát na stěnu do místnosti, kde se nejvíce zdržujeme.
No a tím mi spadl kámen ze srdce, že není radno každému troubovi na netu věřit. Takže toto poučení je pro nás pro všechny. Mějte se moc pěkně, s láskou v srdci Iva Jamajka


PS: to je on, ten Andělíček Strážníček, Zuzka nám všem dává vzkaz, že je pro nás všechny, odkaz na její článek, kde právě k onomu Andělíčkovi dává vysvětlení, tak přeji příjemné čtení Líbající http://www.moje-pravdy.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=923%3Aandliek-straniek-rezonator&catid=22%3Aobrazky&Itemid=71
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 MARIE KONNY MARIE KONNY | 16. ledna 2012 v 0:19 | Reagovat

DOBŘE JSI UDĚLALA. TAKOVÉMU ČLOVĚKU, KTERÝ ROZSÉVÁ ZLO, TO ASI DĚLÁ DOBŘE.
M ♥♥♥

2 mccomas mccomas | Web | 8. září 2016 v 12:47 | Reagovat

sms půjčka hned na účet ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama