Leden 2012

AHAU 2 POLARITA VĚDOMÍ ŽLUTÝM POLARITNÍM SLUNCEM

16. ledna 2012 v 17:22
Lenka Sýkorová zdieľa odkaz.
Pred 7 hodinami v blízkosti lokality Rakovník, Stredocesky Kraj


16.1.2012 AHAU 2 POLARITA VĚDOMÍ ŽLUTÝM POLARITNÍM SLUNCEM

DOBRÝ DEN POŽÁDAT O MOUDROST A NEUSTÁLOU PODPOROU NAŠE PŘEDKY

Nyní Božský paprsek osvítí naše Vědomí bez bolesti, a pomáhá nám odchýlit se od toho,co už neslouží našemu růstu. SVĚTLO a TMA jsou samozřejmými jevy v životě.Svět rozporů nám pomáhá zjistit,po které straně chodíme.Dnes my sami interpretujeme Program Krista.Nic nám není dáno shora.V životě dostaneme vždy to,co si vybereme.

TRANSFORMACE STÍNU

Pokud jste ztělesněním LÁSKY TADY A TEĎ jste kompletně VOLNÍ.Představujte si svůj obraz vlastního JÁ v pojetí Božskosti.Zhmotňujte umění přijmout bezpodmínečnou lásku a bezpodmínečné odpuštění.

Osvícení,láska,odpuštění…..

ALFA a OMEGA. KONEC a ZAČÁTEK - to vše je v pečeti ŽLUTÉHO SLUNCE.AHAU to je centrum příkazů,z kterého jsou neustále vysílány impulsy tvoření a do kterého se vrací zpět výsledek.Tady se zaměřujeme na výsledky akcí za minulých devatenáct dnů vlny,tady se přehodnocují výsledky - "celková bilance."AHAU dny hrají velice klíčovou roli ve sféře vlivu rezonance.Síla vyzařování jakou máme,je výrazem naší evoluční zralosti,zrcadlením stupně integrace s životním prostředím,ovlivňuje činnost skupiny,ve které se otáčejí.
Pokud se cítíte sami mezi lidmi - sbližte se s energií AHAU.Odpoutejte se od falešných očekávání či závazných pojetí Lásky.Přestaňte milovat za něco - naučte se odpouštět.Skoncujte s negacemi,vydávání soudů a oblíbených argumentů ANO,ALE……Uvolněte se,zavřete oči a přemýšlejte,co byste chtěli ve svém životě změnit.
AHAU je magický klíč do Kristova Nitra.V těchto dnech se stane magie vaším chlebem."Indícií" jsou dvě prostá slova: MILUJI a ODPOUŠTÍM.Nezapomeňte,že jste na velké cestě a že vaším cílem je se stát bezpodmínečnou láskou,jako AHAU SLUNCE,které svítí pro všechny stejně - pro dobré i špatné,pro chudé i bohaté.Rozzařte SLUNEČNÍ JÁ ve svém srdci!

2.POLARITNÍ TÓN VÝZVA SÍLY POLARITY

Polarita odhaluje vaše duchovní dilema,konflikty a vnitřní spory.Sledujte své sklony a odpor.Podívejte se na téma reality,v které je nepostřehnutelně vetkáno vaše duchovní téma.Přijměte vědu,která obsahuje řadu DWA.Konfliktní situace společně pracují jako vaši spojenci.Dbejte také na polaritu mužské a ženské role v sobě i v partnerství.Prohlédněte si oba aspekty.Přijímáte vaše pohlaví? Cítíte se v partnerství naplnění a naplňujte vy svého životního partnera? Obejměte panorama darů ve vašem soužití.Zjistěte jeho dva póly,přirozené návyky,zvyky a objevte moudrost,která z nich vyplývá.Všechny výzvy ( póly) jsou zaměřeny na to, aby naučili lidi vzájemné úctě.

POLARITA JE PULSEM ZDROJE UNIVERZA!

Dny Energie TÓNU POLARITY doprovází toto téma vlny do pozemských pólů.Pečeť stojící po boku DVOJKY je dějištěm akce pólů v našich životech.V tomto dni se spustí proces rozpoznávání sebereflexe.

autor Monika Czyrek
překlad Lenka Sýkorová
WSZYSTKO O WOLNOŚCI: 16.01.12 2 AHAU BIEGUNOWOŚĆ ŚWIADOMOŚCI ŻÓŁTE BIEGUNOWE SŁOŃCE
monikaczyrek.blogspot.com

monikaczyrek.blogspot.com

Jak jsem dostala strach a rychle se ho zbavila

15. ledna 2012 v 16:35 | Iva Jamajka |  PRO KRÁSNÝ DEN
V neděli sněžilo, už v sobotu večer padal bělostný sníh. Nádhera, která zajíká dech. Kočky se na okně k sobě tulili, protože mrzlo a teplo je teplo, co si budeme povídat Smějící se.
Během snídaně, kdy děti už jsou v pohotovosti a chtějí jít ven, jsem si sedla k počítači a vychutnávala si tu krásnou chvilku přítomného okamžiku.
A jak už to tak bývá, na sociální síti jsou lidé, kteří s náma souzní, ale také jsou takoví, kteří chtějí na sebe upozornit a jen škodí. Tak v právě na takového škodiče jsem narazila.
Chvíli se bavíme a říkám, že mám nemocného nejmladšího synka, že ho držím v posteli jen o heřmánkovém čaji. Z toho člověka najednou vyjelo, máte tam u vás špatné energie, co to tam děláte? Tak do toho já nejdu, musím jít pryč. Odpověděla jsem mu, že po něm nic nechci. Tak se sebral a odhlásil se.
Jenže ve mě začal hlodat červ jako v jablku, zazmatkovala jsem a začala ryčet, že máme doma špatnou energii, zveme si tu lidi a pak nám tu nanesou špínu. Tak jsem omyla všechny krystaly, orgonit a šla je rozmístit na stole do merkaby a ať si to tu klidně teď vyčistí. Myšlenkově jsem to také čistila, jak nejlépe jsem to uměla. Mezi tím jsem napsala sluníčkové kamarádce Zuzce, která toho už také dost ví a zná o energiích a prostoru. Odpověděla mi odpoledne, že ten člověk je padlý na hlavu, že ty energie jsou u nás v pořádku a poslala mi andělíčka strážníčka, kterého si můžu vytisknout a dát na stěnu do místnosti, kde se nejvíce zdržujeme.
No a tím mi spadl kámen ze srdce, že není radno každému troubovi na netu věřit. Takže toto poučení je pro nás pro všechny. Mějte se moc pěkně, s láskou v srdci Iva Jamajka


PS: to je on, ten Andělíček Strážníček, Zuzka nám všem dává vzkaz, že je pro nás všechny, odkaz na její článek, kde právě k onomu Andělíčkovi dává vysvětlení, tak přeji příjemné čtení Líbající http://www.moje-pravdy.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=923%3Aandliek-straniek-rezonator&catid=22%3Aobrazky&Itemid=71


KLÍČ K POZNÁNÍ PRAVDY

4. ledna 2012 v 7:44
KLÍČ K POZNÁNÍ PRAVDY

Být více duchovní…..

Často slyšíme,že někdo prahne stát se duchovním člověkem.Obvykle to zní asi takto,
" Opravdu chci být duchovním člověkem.Měl bych meditovat více,či snad zpívat náboženské písně,a věnovat více času čtení, nebo spíše sloužit druhým a oslavovat Boha,cvičit častěji jógu,nebo bych se měl přestat dívat na televizi,přestat kouřit,nebo přestat pít,nebo…..
Jde tu vždy o myšlenku,udělat něco,co nás učiní více duchovními.Obvykle jde o velmi upřímnou touhu.Lidé cítí,že v jejich životě něco chybí.Vědí, že život je víc než spánek,jídlo,peníze,či o drobných radostech nebo podobných věcech.Hledají skutečný obsah a tvrdí,že jejich zdrojem je něco víc než oni sami - láska,společenství,Bůh,spiritualita,cíl… Ale,jak k tomu dojít? Jak se stát tím opravdu duchovním člověkem?No,příčina potíží je v tom samém pohledu,že - možná stačí být více duchovní!Je to to samé, jako by muž říkal,že chce být více mužem,nebo žena,že chce být více ženou,nebo člověk,že chce být více člověkem.Být člověkem patří k povaze člověka.Být duchovní je podstata všeho.Na co se chceš zaměřit,abys byl více mužem,více ženou,více člověkem,více duchovním.Cokoliv bys přidal,bylo by na úkor tvé vnitřní podstaty. Podobně jako bys přidal růži více barvy,či parfému s vůní růže,abys udělal růži více růží.To zakryje vše co je již dokonalé.Pokud chceš plně zhodnotit krásu růže,nesnaž se nic přidávat.Odstraň to(odečti),co skrývá čistý obraz růže a to tě posune zažít podstatu dokonalosti. A právě pokud chceš čistý způsob,jak poznat svou vlastní duchovní povahu - budeš muset ODEČÍST- ne PŘIDAT. Jak můžeš přidávat něco k něčemu, co je již dokonalé?Jde zde jen o to rozpoznání,o konec hledání něčeho,co bys chtěl přidat,abys byl někým lepším,větším.
Ve skutečnosti to ale může být velmi složitý úkol,protože musíš dát souhlas s odstraněním všech metod.Předpokládejme,že jsi majitelem staré židle a že je pokryta kousky starých odlupujících se barev.Chceš dostat židli do stavu dokonalosti,stačí k tomu něco přidat,na starou vrstvu nátěru dáš novou vrstvu.Ale skutečná pravda a krása spočívá v odstranění starých nátěrů až do stavu,kdy zůstává pouze to, co je krásnou čistou židlí a ty můžeš ocenit dokonalou symetrii a jednoduchost dřeva.To je to,co my považujeme na nás jako nedokonalé,ne naši vnitřní podstatu..To je to,co jsme sami sobě přidali,naakumulovali do naší čisté existence.Tím, že přidáme něco z náboženství nebo spirituality,se pouze odkloníme od čisté,jednoduché symetrie,která neodmyslitelně patří k naší existenci.Takže klíč není přidat ale odebrat.Je snadné přidat.Je také snadné zůstat tím co jsme.Je ale těžší odebrat,protože pro většinu lidí odebrat znamená smrt.Jsme trvale našimi systémy víry.Jejich úkolem je zjistit, kdo jsme a co si o tom myslíme.Postavili jsem si naši vlastní realitu na základě vlastních zásad,které budou rozhodující pro to,co je dobré, co je špatné,co je správné,naší pravdu,duchovní povahu promění v matematické rovnice.Takže svět se skládá z duality,celý vesmír je stvořen tak,aby každý v něm mohl něco znamenat,protože jinak by bylo na světě prázdno a pusto.Pokud odstraníš všechny názory,představy o dobru a zlu,všechny dualismy a všechno ostatní s čím se zžíváš, a to,co určuje jaký a kdo jsi,jaký je svět - co potom zůstane?Nic.Člověk,kterého dosud uznávali - zemřel.Nejste-li muž,žena,věřící,lékař,automechanik,samotář,společenský,intelektuální,chudý,student,Polák,fanoušek hudby,matka,otec,bratr,sestra,člověk,anděl,dítě vesmíru,co tedy zůstává.Pouze JÁ.Bez definice,umístění,bez jakýchkoliv hranic a velikosti.Najednou není nic, čeho se bát,o co usilovat,co bychom rádi,nebo z čeho být smutný.A pak začneme chápat,že toto je vaše pravá povaha.To je náš duchovní charakter.To je tvoje duchovní existence.To znamená něco nepochopitelného nad všechny představy omezené časem a prostorem.Už není ani minulost ani budoucnost,ale jen nekonečné a věčné TEĎ A TADY.

překlad L.Sýkorová


monikaczyrek.blogspot.com

VÍTÁME VÁS

2. ledna 2012 v 14:53 | JAMAJI |  PRO KRÁSNÝ DEN
ZAČÍNÁM S NOVÝM BLOGÍSKÉM. PŘÁLA BYCH SI, ABY SE VÁM TADY LÍBILO.